Pracownia badań psychotechnicznych

Rzetelne badania psychotechniczne w pracowni SYMED w Katowicach

Pracownia SYMED oferuje badania psychotechniczne m.in. dla kierowców, operatorów wózków widłowych, a także wymagane na sprzęt budowlany. Nasza siedziba znajduje się w spokojnej dzielnicy w centrum Katowic. Z łatwością można do nas dotrzeć zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym samochodem. Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko dogodną lokalizacją, ale również nowoczesnym sprzętem oraz profesjonalną obsługą. Ponadto proponujemy badania psychotechniczne w korzystnych cenach. Nasz cennik rozpoczyna się już od 30 zł (konsultacje) przez 50 zł (operatorzy) i sięga 150 zł (kierowcy). Dla grup oraz stałych zleceniodawców zapewniamy korzystne zniżki. Pracownia SYMED oferuje też możliwość umówienia się telefonicznie na badania psychotechniczne w dogodnym terminie. Te wszystkie zalety sprawiają, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Chorzowa, Bytomia, Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości.

Oferta Pracowni badań psychotechnicznych SYMED w Katowicach

W ramach działania Pracownia SYMED wykonuje badania psychotechniczne skierowane dla:

1.  Kierowców oraz kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy: A, B, C, D, E, T.
2. Kierowców oraz kandydatów na kierowców pojazdów uprzywilejowanych.DSC_6815
3. Instruktorów i kandydatów na instruktorów nauki jazdy.
4. Egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy.
5. Osób ubiegających się o kierowanie tramwajem.
6. Osób kierujących pojazdami w celach służbowych (np. przedstawiciele handlowi).
7. Operatorów sprzętu budowlanego, w tym ciężkiego (np. koparek, dźwigów), wózków widłowych, żurawi, suwnic i innego sprzętu wymagającego specjalistycznych badań psychologicznych.
8. Osób wykonujących prace wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej, np. operatorzy wózków widłowych, pracowników wykonujących swoje obowiązki podczas prac na wysokości do i powyżej 3 metrów.
9. Kierujących skierowanych przez lekarza, jeżeli w wyniku badania lekarskiego została stwierdzona konieczność przeprowadzenia badania psychologicznego.
10. Osób ubiegających się o przywrócenie uprawnienia do kierowania pojazdem silnikowym, cofniętego ze względu na istnienie przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdami.
11. Kierowanych przez policję w związku z przekroczeniem limitu 24 punktów karnych, którzy spowodowali wypadek drogowy, w którym były ofiary śmiertelne lub osoby ranne, a także tych, którzy kierowali pojazdem, będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

W Pracowni badań psychotechnicznych SYMED w Katowicach znajduje się sala do badań grupowych oraz sala do badań indywidualnych z aparaturą do badań psychotechnicznych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Chorzowa, Bytomia, Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości.

Jak wygląda badanie psychotechniczne kierowców?

Badanie składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest test pisemny, który sprawdza cechy osobowości, umiejętność pracy pod presją czasu oraz poziom koncentracji. Kolejnym jest test aparaturowy – jego forma zależy od danego stanowiska pracy. Ostatnim etapem jest wywiad psychologiczny, czyli rozmowa z psychologiem na temat zdrowia, cech charakteru czy doświadczenia badanego w kierowaniu autem. Zachęcamy do odbycia badań psychotechnicznych dla kierowców w naszej Pracowni SYMED w Katowicach.